مطالب جذاب

روسیه، کوزه ای که اقدامات کره شمالی را قادر می سازد دستاوردها: بخش.

نوشته Byun Duk-kun

واشنگتن، 1 دسامبر (یونهاپ) -- روسیه و سفالگری کره را رد نمی کنند و مجبور به تحریکات خود هستند و فقط به پیونگ یانگ اجازه می دهند کارهای شیطانی خود را سخت تر کند، به عنوان مثال از منافع آنها حمایت می کند.
ایالات متحده پنج‌شنبه استدلال کرد.

روسیه و چین، یکی از اعضای قدرتمند شورای امنیت سازمان ملل، 10 نشست پیشنهادی ایالات متحده در شورای امنیت سازمان ملل را از مسیر خارج کردند.
الیوت کانگ، وزیر همکار و منع اشاعه تسلیحات اتمی، میزبان دموکراسی ها، یک تانک مستقر در واشنگتن، "روسیه با استفاده از این شیوه شورای سازمان ملل متحد، رفتار مسئولیت پذیری کره شمالی را به طور فزاینده ای طولانی می کند.
"

کره شمالی، کره خلق، نام کره است.

کانگ پیونگ یانگ در سال جاری 60 موشک بالستیک دارد که "نقض قطعنامه های اجرایی سازمان ملل (UNSCR) است که پرتاب می شود.
" /p>

"با این حال، روسیه، به PRC بپیوندد، توافقنامه سازمان ملل متحد را نادیده گرفته است.
فعالیت‌های کره شمالی، وتو کردن رژیمی که رژیم تحریم‌های سازمان ملل را بارانی می‌کند، با اشاره به نام اصلی آن، چین خلق، اضافه کرد.

کانگ استدلال کرد که روسیه رژیم عدم اشاعه سلاح‌های هسته‌ای بوده است، در میان این رژیم نسبت به اوکراین و مبارزه فزاینده تشدید آن ایالات متحده

"اکنون تلاش‌های روسیه برای منع اشاعه، معاهدات نیست،" کانگ.

"جایی که روسیه از قطعنامه‌های اصلاح‌شده باند سازمان ملل حمایت کرد که ایران را تحریم و اقداماتی را انجام می‌دهد، روسیه نیست و این تعهدات، مطمئناً با تصاحب خود به طور فعال نقض می‌کند.

کانگ که روسیه فعالانه تحریم‌های شورای امنیت سازمان ملل را نقض می‌کند، به کره آمد و گفت: «روسیه، اوکراین روسیه را به دست آورد.
"

"علاوه بر این، روسیه قطعنامه های داخلی سازمان ملل در مورد کره شمالی را اجرا می کند.
" "به عنوان مثال، روسیه به شورای امنیت سازمان ملل متحد 2397 خود به کارگران کره شمالی ادامه می دهد.
"

[email protected]
co.
kr
(END)

مقالات مرتبط (سرب) روسیه می گوید که ایالات متحده اقدام شورای امنیت سازمان ملل را اقدامات کره شمالی می خواند کربی: ایالات متحده تحریکات کره شمالی را جدی می گیرد