مطالب جذاب

لباس خواب زنانه ابریشم

پارچه پرند یکی از انحا پارچه‌های بسیار ظریف و سبک است این پارچه دارای نیکویی بسیار است این پارچه برای فصل تموز بی‌حد نیکو است بطور کلی تمام انواع پارچه های حریر سبک، لَخت و نیمه شفاف هستند جنس الیاف این پارچه به طور همه پنبه با بافت ساده است این پارچه را می زور در جمعناتمام نقاط دنیا پیدا کرد یکی دیگر از نام های این پارچه ململ و موسلین است به طور کلی انسان ها بیشتر نیازهای خویشتن چون شال، خواب، پرده و غیره را از جنس حریر گلچین می کنند یعنی این منسوج مناسبت‌ها استفاده بسیار زیاد دارد.

حریر با وجود ظریف و سبک بودن جز پارچه های خنک قرار دارد و به همین دلیل در فصل تابستان استفاده از این پارچه افزون‌تر می شود از این پارچه در دوخت ، مانتو، شومیز و های مجلسی استعمال می شود.

شو خواب در ایران و خارج

خواب شیشه ای | مناسب ترین خریداری 39 طرح خواب زنانه (فوق العاده) با ثمن مناسب -

اگر شما بی‌بی برنایی هستید و محب دارید تا خوابتان رمانتیک و فانتزی باشد، به شما پیشنهاد می کنیم که این سرمشق لباس خواب ها را به‌قصد شب عاشقانه و یا در ماه عسل گزینش نمایید.

این مدل های خواب از دو خرده تشکیل شده اند. کالا آنها ابریشمی بوده و برای یک شب عاشقانه و رویایی به همراه یک حس لطافت مناسب عروس ها و خانم های رمانتیک و اهل قریحه می باشد.

از مزیت دیگر این ها این است که می توان آنها را در همه شب های فصول سوزان و سرد سال بپوشید.

این خواب ها برگرفته از زمان ملکه های انگلیسی است، که شامل یک قمیص و ردای بلند با آستین می باشد. گریبان این جامه ها هم به سبک و مدل قدیم مد انگلیسی است.

در برخی از های ویکتوریایی می توان نوع عاری آستین را نیز مشاهده کرد. این مدل خواب نیز جزو تن پوش های قدیمی و کهن است، که چنانچه طرفدار اینگونه سبک ها باشید می توانید آن را به‌علت نفس انتخاب کنید.

خواب پرستاری دیجی کالا | بهترین خواب زنانه -

با توجه به اینکه خواب زنانه جزء های کاملا فردی به حساب می آید در صورت هرگونه نارضایتی درباره محصول ( زدگی ، پارگی و .... ) لطفا از استعمال نکرده و با پشتیبانی کرانه دگش یا برگشت تماس بگیرید .

فروشگاه آنلاین مزون ایکس در واحد زمان ( 1400 توسط یک گروه کوچک از طراحان و خلاقان عرصه شروع به شغل کرده و هدف این تیم ارائه محصولات با کیفیت ( زیر زنانه ، خواب ) و متناسب با مد نهار می باشد .

به آغاز تخصصی ترین سکوی پرتاب موشک زیر زنانه، با تجربت ای کنار به نیم قرن، که ارائه‌کننده با کیفیت ترین و بهترین تحت زنانه در ایران بوده ‌است بخشی بزرگی از اهداف ما می باشد. سیستم توزیع کالا و همچنین فعالیت‌ها مشتریان مزون ایکس، تضمین‌کننده‌ تحویل به موعد کالا به مشتریان می باشد که این امر  تجربه‌ دلپذیر و متفاوتی از خریداری اینترنتی برای شما به ارمغان می‌آورد.