مطالب جذاب

مشخصات ، قیمت و خرید دستگاه تصفیه هوا خانگی شیاومی

دستگاه تصفیه هوا یکی از لوازم ضروری در شهرهای آلوده است. تصفیه هوای آلوده خانه توسط این دستگاه ها بطور کامل انجام می شود. ناپاکی هوای خانگی در شهرها مخصوصا شهرهای کلان کشورمان از تمام تهران، اهواز، مشهد، اصفهان، اراک و … باعث افزایش ابتلا به بیماری‌های مختلف تنفسی شده است. کودکان و نوزادان در جلو آلودگی هوا بسیار آسیب پذیرند و صورت‌پذیر است به بیماری‌های خطرناکی مشابه آسم مبتلا شوند. سرطان جگر و سرفه‌ های مزمن از دیگر اثرات زندگی در محیط‌های نجس است.

کاهش آلودگی هوا در شهرها نیازمند تصمیم‌ها و مشارکت‌ها در روی بزرگ است و هر شخص به تنهایی نمی‌تواند آن را از روشن ببرد. بدین‌سبب هرکس برای حفظ سلامتی‌اش باید نکاتی را رعایت کند. زدن نقاب یا دوری از مناطقی با هوای آلوده‌تر از نمونه راهکارهایی است که شاید تا حدی بتواند از شهروندان در مقابل پلیدی هوا محافظت کند.

آنباکس و تجربه دستگاه تصفیه کننده هوا هانیول مدل Air Touch

قیمت دستگاه تصفیه هوای پارس خزر | دستگاه تصفيه هوا -- همیشه در کنار شماییم

دستگاه تصفیه هوا یکی از پراهمیت ترین نکات در بهره برداری صحیح از دستگاه تصفیه هوا، توجه به دوران تاخت فیلترهای دستگاه تصفیه هوا می باشد. با نگرش به خنک شدن هوا از اواخر فصل پاییز و پیدایش پدیده وارونگی هوا (اینورژن) و همچنین ریزش برگ های درختان در آذرماه، عملا تصفیه جبلی هوا وساطت برگ درختان تا پایان زمستان متوقف می گردد ، بهترین زمانه برای تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه هوا خانگی در شهرهایی مانند تهران، اصفهان و اراک همان زمان عنفوان آذرماه هرسال می باشد. (فیلتر نانو نیازی به تعویض سالانه ندارد)در صورت کاربرد از تصفیه فاعل هوای خانگی، به مقصود جلوگیری از ورود هوای نجس بهتر است همه درب ها و دریچه ها بسته باشند و از پنجره های بدون درز UPVC استفاده نمایید. همچنین با توجه به وجود ذرات پیه در هوای آشپزخانه ها، بهتر است از قرار دادن انواع دستگاه تصفیه هوا خانگی در نزدیکی محیط تنورخانه منزل خودداری نمایید تا ذرات چربی باعث انسداد منافذ فیلترهای مختلف دستگاه تصفیه هوای شما نگردد.دستگاه های تصفیه هوا منسوب ومربوط به‌خانه با قابلیت حمل آسان و وزن اندک، بری اشغال فضای زیادی از محدوده و همچنین بدون تولید صدای مزاحم در هنگام استراحت در طول شبانه روز با مصرف آذرخش کم، هوای آلوده محیط را به هوای سالم و شادی‌بخش تبدیل می نمایند. اغلب دستگاه های تصفیه هوا مجهز به تایمر و تنظیم دور اتوماتیک بوده و قابلیت تعریف خاموش و روشن شدن در ساعات مختلف شبانه روز را توسط کاربر امکان پذیر می نماید.

قیمت دستگاه تصفیه هوای ماشین | دستگاه تصفیه هوا -- همیشه در کنار شماییم

فیلتر نانو پلاسما دستگاه تصفیه هوا

فیلتر نانو با استعمال از تکنولوژی نانو توانایی جذب الکتریکی ذرات آلرژی زا و دوده هوا را دارا می باشد. ذرات نانو یون هایی، صورت‌پذیر از مولکول های آب هستند که به غرض بوزدایی و حذف آلودگی ها، توانایی نفوذ به الیاف پرده ها، مبلمان و همچنین گوشه های اتاق را دارند.

منشأ ذرات نانو از تری مایع شده درونی هوا می باشد، لذا نیازی به منبع آب به منظور تولید ذرات نانو در دستگاه تصفیه کننده هوا نیست. این ذرات پس از تولید به وسیله مولد به همراه جریان هوا در محیط پراکنده می شوند. لازم به ذکر است که بود فیلتر نانو با وجود مزایایی که به همراه دارد سبب افزایش قیمت صعودی دستگاه های تصفیه هوای مجهز به این فیلتر شده است.

اکثر آلاینده ها و ماده‌ها آلرژی زای معلق در هوا دارای بار مثبت بوده و همان طور که از نام یون منفی مشخص است، این یون دارای وعده منفی می باشد، که موجب می شود جاذبه ای در میان آلاینده های معلق در هوا ایجاد شود، عاقبت این قضا افزایش اندازه و یکپارچه شدن آلاینده ها و در نهایت خارج شدن از حالت آویخته و روش گیری آنها بر روی زمین می باشد.

خرید دستگاه تصفیه هوا